Ana sayfa

Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd.

Çin Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Güzel fabrika. Güzel servis !!

—— Nick

Lebron-Machinery çok iyi bir şirket!

—— Kadasanwan

Ben sohbet şimdi

Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd.
Fabrika Testere Makina Kesimi Plazma Kesimi Kaba işleme Kaba işleme Montaj işyeri Montaj işyeri ambar
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Lebron-Makine
No. Çalışanları : 95~100
Yıllık satış : 3000000-4000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 30% - 40%
Total Area: 12000 Square Meters
Plants Area: 10000 Square Meters
Jiangsu LeBron Makine Teknolojisi Co, Ltd (Marka adı: Lebron-Makine) profesyonel bir tasarımcı ve Soğuk Rulo Şekillendirme Makineleri üreticisidir. 2007 yılında kurulan, 10 yılı aşkın tasarım ve üretim deneyimi ile, şimdi LBM önde gelen ve yaygın olarak tanınan bir üretici ve Wuxi City, Jiangsu Province, Çin Soğuk Rulo Şekillendirme Makineleri ihracatçısı.

2007 yılında kurulan, 10 yılı aşkın bir süredir geliştirilmekte olan LBM firması, 100'ü aşkın metrekareye yayılmış 12.000 metrekarenin üzerinde toplam alanı, 130'u aşkın fabrika ve şube şirketi çalışanıdır. Kayıtlı sermaye 10 milyon RMB. Yıllık çıkış değeri 70 milyon RMB'nin üzerindedir. Fabrika yerinde 11-set gelişmiş CNC üretim hatları vardır, aralarında 15 profesyonel teknisyenleri vardır, 20'den fazla yıllık tecrübesi ile 5 mühendis vardır.

LBM şirketi Soğuk Rulo Şekillendirme Makineleri çeşitli üretiminde uzmanlaşmıştır. Makine aralıkları Çatı Sac Rulo Şekillendirme Makinesi, Duvar Paneli Rulo Şekillendirme Makinesi, Oluklu Çatı Sayfası Rulo Şekillendirme Makinesi, C / Z Aşık Rulo Şekillendirme Makinesi, Kat Güverte Rulo Şekillendirme Makinesi, Sandviç Panel Rulo Şekillendirme Makinesi, Metal Oluk Rulo Şekillendirme Makinesi, Metal Dren borusu Rulo Şekillendirme Makinesi, Kapı Kasası Rulo Şekillendirme Makinesi, Kepenk Kapı Rulo Şekillendirme Makinesi, Pencere Çerçevesi Rulo Şekillendirme Makinesi, Depolama Rafı Rulo Şekillendirme Makinesi, Yapı Profilleri Rulo Şekillendirme Makinesi, Kablo Kanalı Rulo Şekillendirme Makinesi, Güneş Dikme Kanal Rulo Şekillendirme Makinesi, Otoyol korkuluğu Rulo şekillendirme makinesi, Araba paneli rulo şekillendirme makinesi, vb.

LBM Company'nin rulo şekillendirme makineleri, endüstriyel ürünlerin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. 260'ın üzerinde müşteri ilişkileri ile LBM, çok çeşitli sektörlerde lider şirketlere satış yapıyor. Otomotiv parçaları, Gemi aksesuarları, Decking & Panel, Garaj Kapıları (kapı kaplamaları ve rayları dahil), Pencere ve Kapı Çerçevesi, Çatı Kaplaması, Cephe Kaplama, Sıvalar, Oluk, Köşe, Köşe-Kanatlar gibi özel Soğuk Rulo Şekillendirme Makinaları ile çok sayıda sektöre hizmet vermekteyiz. boncuk, Eskrim, Raf ve Raf, İnşaat malzemeleri, vb.

LBM, müşterilerimize sürekli olarak en rekabetçi fiyatlarla zamanında teslimatlar yaparak kaliteli makineler sunmaktadır. Bu arada, LBM, satış sonrası destek, müşteri hizmetleri ve teknik uzmanlık konularında başarılı olmanıza yardımcı olacak insanlara ve deneyime sahiptir.

İletişim bilgileri
Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Wang

Tel: 86-18118903562

Faks: 86-510-82620085

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)