Ana sayfa

Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd.

Çin Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Güzel fabrika. Güzel servis !!

—— Nick

Lebron-Machinery çok iyi bir şirket!

—— Kadasanwan

Ben sohbet şimdi

Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8
Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd.
Fabrika Testere Makina Kesimi Plazma Kesimi Kaba işleme Kaba işleme Montaj işyeri Montaj işyeri ambar
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Lebron-Makine
No. Çalışanları : 95~100
Yıllık satış : 3000000-4000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 30% - 40%
Total Area: 12000 Square Meters
Plants Area: 10000 Square Meters

Jiangsu LeBron Machinery Technology Co., Ltd.(Marka Adı: Lebron-Machinery), Soğuk Rulo Şekillendirme Makinelerinin profesyonel bir tasarımcısı ve üreticisidir.10 yılı aşkın tasarım ve üretim tecrübesi ile 2007 yılında kurulan LBM, şu anda Çin'in Jiangsu Eyaleti, Wuxi Şehrindeki Soğuk Rulo Şekillendirme Makinelerinin lider ve yaygın olarak tanınan üreticisi ve ihracatçısıdır.

 

2007 yılında kurulan, 10 yılı aşkın bir gelişmeden sonra, şimdi LBM şirketi 130'un üzerinde fabrika ve şube şirketi çalışanına, toplam 12000 metrekareden fazla alana, 10000 metrekareden fazla bitki alanına sahiptir.Kayıtlı sermaye 10 milyon RMB.70 milyon rmb'nin üzerinde yıllık üretim değeri.Fabrikada 11 set gelişmiş CNC üretim hattı bulunuyor, 15 profesyonel teknisyen var, aralarında 20 yıldan fazla deneyime sahip 5 mühendis var.

 

LBM şirketi, çeşitli Soğuk Rulo Şekillendirme Makinelerinin üretiminde uzmanlaşmıştır.Çatı Kaplama Rulo Şekillendirme Makinesi, Duvar Paneli Rulo Şekillendirme Makinesi, Oluklu Çatı Sac Rulo Şekillendirme Makinesi, C / Z Aşık Rulo Şekillendirme Makinesi, Zemin Güverte Rulo Şekillendirme Makinesi, Sandviç Panel Rulo Şekillendirme Makinesi, Metal Oluk Rulo Şekillendirme Makinesi, Metal Downspout Rulo Şekillendirme Makinesi, Kapı Çerçevesi Rulo Şekillendirme Makinesi, Kepenk Kapı Rulo Şekillendirme Makinesi, Pencere Çerçevesi Rulo Şekillendirme Makinesi, Depolama Rafı Rulo Şekillendirme Makinesi, Yapı Profilleri Rulo Şekillendirme Makinesi, Kablo Kanalı Rulo Şekillendirme Makinesi, Solar Dikme Kanal Rulo Şekillendirme Makinesi, Otoyol korkuluğu rulo şekillendirme makinesi, Araba paneli rulo şekillendirme makinesi, vb.

 

LBM Company'nin rulo şekillendirme makineleri, endüstriyel ürünlerin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.260'tan fazla müşteri ilişkisi ile LBM, çok çeşitli sektörlerde lider şirketlere satış yapmaktadır.Otomotiv parçaları, Gemi aksesuarları, Döşeme ve Panel, Garaj Kapıları (kapı kaplamaları ve rayları dahil), Pencere ve Kapı Çerçevesi, Çatı Kaplama, Dış Cephe Kaplama, Aşık, Oluk, Alt Yüzey, Köşe dahil olmak üzere özel Soğuk Rulo Şekillendirme Makineleri ile çok sayıda sektöre hizmet veriyoruz. boncuk, Eskrim, Raf ve Raf, İnşaat malzemeleri vb.

 

LBM, müşterilerimize en rekabetçi fiyatlarla zamanında teslimatlarla sürekli olarak kaliteli makineler sağlar.Bu arada LBM, özel satış sonrası destek, müşteri hizmetleri ve teknik uzmanlık ile başarılı olmanıza yardımcı olacak insanlara ve deneyime sahiptir.

Çin Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

İletişim bilgileri
Jiangsu Lebron Machinery Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Alfred

Tel: 0086 18121549786

Faks: 86-510-82620085

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)